• Dolar Alış 13.4463TL
  • Dolar Satış 13.3926TL
  • Euro Alış 15.2394TL
  • Euro Satış 15.1786TL
Reklam
Reklam

Türkiye Değişim Partisi Erzincan İl Başkanlığı’na Remzi Öz atandı

, 0 Yorum

Türkiye Değişim Partisi Erzincan İl Başkanlığı’na Remzi Öz atandı.

Haber: Oktay KILINÇ

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkan Yardımcısı Adnan Delikurt, Erzincan’da Parti İl binasında Basın Mensupları ile bir araya gelerek ataması gerçekleştirilen Erzincan kadrosunu açıkladı.

TDP Erzincan İl Başkanlğına Remzi Öz, Merkez İlçe Başkanlığına Nevzat Yıldırım, Kadın Kolları Başkanlığına Nursel Yaşılak, Gençlik Kolları Başkanlığına Mehmet Şamil Delikurt, İliç İlçe Başkanlığına Selçuk Erdinç, Kemah İlçe Başkanlığına ise Mustafa Söker atandı.

Adnan Delikurt, burada yaptığı açıklamada” Ülkemiz şu anda bir yol ayrımına gelmiştir. Umut Türkiye Değişim Partisi’dir. Türkiye’ye umut olacak tek parti Türkiye Değişim Partisidir. Partisi programı, projeleri ve kadrolarıyla iktidara hazır tek partidir” dedi.

Türkiye Değişim Partisi Erzincan İl Başkanlığı’na atanan Remzi Öz ise yaptığı konuşmasında; “ Ben 1964 İliç doğumluyum. 30 yıldır hem siyaset, hem ticaret ikisini beraber yürütüyorum. Siyasete çok yabancı değilim. 2014 Yılında İliç İlçesinde İl Genel Meclisi Üyeliğine seçildim, burada 5 yıl görev yaptım. Değişimi burada gördüğüm için buraya geldim. Sayın Genel Başkanım, Sayın Genel Başkan Yardımcımız Partiyi beraber kurdular. Bizde izledik, gördük, değişimin burada olacağını, kurtuluşun burada olduğunu gördüğümüz için buraya geldik. Allah nasip ederse burada siyasete devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN