• Dolar Alış 8.3141TL
  • Dolar Satış 8.2809TL
  • Euro Alış 10.1060TL
  • Euro Satış 10.0657TL
Reklam
Reklam

Hastane Yönetimi “PANDEMİ” gündemi ile bir araya geldi

, 0 Yorum

Hastane Yönetimi “PANDEMİ” gündemi ile bir araya geldi

 Haber: Oktay KILINÇ

 Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Pandemi ile mücadele devam ediyor.

Başhekim Dr. Öğr. Üys. Orhan Çimen ve Doktorlar bir araya gelerek, Artan vaka sayılarına karşı alacakları ek tedbirler hususunda görüş alışverişinde bulundular.

Başhekim Orhan Çimen Sosyal Medya hesabından yaptığı açıklamasında şunları ifade etti; “Acil Tıp Uzmanı Orhan Tanrıverdi, Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Doç.Dr.Didem Onk, İç Hastalıkları Uzmanı Doç.Dr.Fatih Özçiçek, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Doç.Dr.Faruk Karakeçili, Nöroloji Uzmanı Dr.Öğr.Üyesi Alevtina Ersoy, KBB Uzmanı Dr.Öğr.Üyesi Ender Seçkin, Kardiyoloji Uzmanı Prof.Dr.Mutlu Büyüklü, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Hasan Ölmez, Mikrobiyoloji Uzmanı Dr.Öğr.Üyesi Barış Gülhan, Hocalarımızla Hastane Yönetimi “PANDEMİ” gündemi ile bir araya geldik.Artan vaka sayılarına karşı alacağımız ek tedbirler hususunda görüş alışverişinde bulunduk.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hekim kadrosu bölüm, branş, ünvan ayrımı yapmaksızın bir taraftan pandemi ile mücadele ederken, diğer taraftan pandemi harici hastalıkların tanı ve tedavilerine yetişebilmek için üstün gayret sarf ediyor.

Tüm bunların yanısıra öğrenci ve uzmanlık öğrencisi eğitim çalışmalarını da gerek online, gerek yüz yüze devam ettiriyor.

Hemşire,Sağlık Memuru,Teknisyen,Şoför,Sekreter,Teknik Atölye,Laborant, Fizyoterapist,Psikolog,Temizlik,Güvenlik görevlilerimiz ve adını sayamadığım tüm mesai arkadaşlarımız da hekim arkadaşlarımızın bu meşakkatli yolda can yoldaşları! Allah hepisinden ayrı ayrı razı olsun” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN