• Dolar Alış 13.4463TL
  • Dolar Satış 13.3926TL
  • Euro Alış 15.2394TL
  • Euro Satış 15.1786TL
Reklam
Reklam

Ak Parti Milletvekili Süleyman Karaman “Şahsımın ve Çocuklarımın, Kanal İstanbul güzergahında arazisi yoktur”

, 0 Yorum

Ak Parti Milletvekili Süleyman Karaman “Şahsımın ve Çocuklarımın, Kanal İstanbul güzergahında arazisi yoktur”

Haber: Oktay KILINÇ

Ak Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, bazı basın kuruluşlarında yayımlanan Kanal İstanbul güzergahında arazi satın aldığına ilişkin çıkan haberlerle ilgili olarak yazılı bir açıklama yaparak, “Şahsımın ve çocuklarımın Kanal İstanbul güzergahında arazi satın aldığına ilişkin haberlerin hepsi asılsızdır” dedi.

Milletvekili Süleyman Karaman tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

“KAMUOYUNA DUYURU !

Birkaç gündür şahsım ve ailemi hedef alarak, Kanal İstanbul güzergahında arazi satın aldığımıza ilişkin çeşitli basın kuruluşları tarafından asılsız ve mesnetsiz haberler yapılmaktadır. Söz konusu haberler bizleri üzmüştür.

Bu yalan haberleri yayınlayan ilk haber mercii olmak üzere ilgili haberleri alıntı yaparak kendi internet sitelerinde yayınlayanların tamamı tekzip ve düzeltme yazısı yazmak zorunda kalmışlardır.

Buna rağmen bu iftiraların birileri tarafından tekrar gündeme getirilip yayımlanmasında kötü niyetin varlığı aşikârdır. Konuyla ilgili yasal haklarımızı saklı tutuyoruz.

Tüm samimiyetimle belirtmek isterim ki; Şahsımın ve çocuklarımın Kanal İstanbul güzergahında arazi satın aldığına ilişkin haberlerin hepsi asılsızdır.

İnsanların özel hayatlarında ve mallarında gözü olanlara sesleniyorum; şahsıma ve aileme yapılan bu iftiraları ve Kanal İstanbul güzergâhında şahsımın ve ailemin arazi alımı yaptığını ispat edebilen olursa, bu arazilerin tamamını bu insanlara bağışlayacağım. Aksi halde hepsi müfteri kalacaklardır.

Bizim bugüne kadar, memleketimize hizmet etmekten başka hiçbir derdimiz olmamıştır. Aynı şekilde Rabbim güç verdikçe milletimize hizmet yolunda çalışmaya devam edeceğiz.

Kamuoyuna duyurulur. Saygılarımla.” denildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN