• Dolar Alış 7.3952TL
  • Dolar Satış 7.3657TL
  • Euro Alış 8.9715TL
  • Euro Satış 8.9357TL
Reklam
Reklam

Hayırseverlere Diyanet İşleri Başkanlığınca Takdirname verildi

, 0 Yorum

Hayırseverlere Diyanet İşleri Başkanlığınca

 Takdirname verildi

Haber:Adem Toprakoğlu

Erzincan’da Cami Yaptıran Hayırseverler Diyanet İşleri Başkanlığınca Takdirname İle Ödüllendirildi

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın olurlarıyla, ilimizdeki hayırsever vatandaşlarımıza takdirname belgesi verildi.

Erzincan Valisi Mehmet Makas ve İl Müftüsü Burhan Çakır nezaretinde, müftülük makam odasında ağırlanan yedi kişilik hayırsever vatandaşımıza Diyanet İşleri Başkanlığı’nı takdirleriyle hazırlanan takdirnameler teslim edildi.

Müftülük makam odasında yapılan programda Vali Mehmet Makas ve İl Müftüsü Burhan Çakır, işadamı ve hayırsever vatandaşları ile bir süre hasbihâl ederek, yaptıkları hizmetler ve ilimize kazandırdıkları sadaka-i câriye hükmündeki eserler dolayısıyla şükran dileklerini ifade ettiler.

Erzincan da bidayetinden nihayetine tüm masrafları karşılanarak Diyanet İşleri Başkanlığı uhdesine teslim edilen ve ibadete açılan camilerin adları ve yapımcıları şöyle: Hace Muhammed Nayir Camii / Muhammed Nayir ERZİNCANİ  Hafız Mehmed Aydın Camii / Bedirhan AYDIN Ertuğrul Gazi Camii / İsmail ERTUÇ Bulutlu Mah. Hacı Mevlüt Keskin Camii / Mevlüt KESKİN Saliha Hatun Camii / Ünal TURGUT Yalnızbağ Mah. Mimar Sinan Camii / Aşkın COŞKUN Aydınlıkevler Hz. Hatice Camii / Fehmi ŞAHBAZ / Yılmaz GÜZELOĞLU

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN