• Dolar Alış 7.3952TL
  • Dolar Satış 7.3657TL
  • Euro Alış 8.9715TL
  • Euro Satış 8.9357TL
Reklam
Reklam

Boya Ustasının Klibi Beğeni Topluyor

, 0 Yorum

Boya Ustasının Klibi Beğeni Topluyor

Haber:Adem Toprakoğlu

Erzincan da 30 yıldır inşaatlarda boya badana ve deklarasyon işleri yapan evli ve 4 çocuk babası Engin Şimşek söylediği türkü ve çektirdiği klip ile sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Müzik sanatçısı olan Abisi Emrah Şimşeğin söz ve müziği kendisine ait olan eseri inşaat ustası olan kardeşi Engin Şimşeğin okumasını istedi. İstanbul da söylediği Gelsene Yar türküsüne birde klip çektirip sosyal medyada paylaşan inşaat ustası Şimşek kısa sürede büyük beğeni topladı.

Şimşek yaptığı konuşmasında ” Ben sanatçı değilim inşaat da çalışırken naçizane türkü söylüyorum çevremdeki arkadaşlarım sesimin güzel olduğunu söylüyorlardı sanatçı olan Abimin isteği üzerine kendi yazdığı türküyü okudum ve dostlarımın desteği ile klip çektirdim. Sosyal medyada beğeni olunca çok gururlandım. İbrahim tatlı ses bile inşaatlarda çalıştığı sırada ünlü oldu. Ben ekmeğimi inşaat dan kazanıyorum ve kazanma yada devam edeceği. Bu işi de hobi olarak devam ettireceğim şimdi yine sözü ve Müziği Abım Emrah Şimşeğe ait olan toplamış cehizini sarmış dengini adlı eser var inşallah onu da en kısa zaman da okuyup dinleyicilerime sunacağım diye konuştu.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN