• Dolar Alış 8.3141TL
  • Dolar Satış 8.2809TL
  • Euro Alış 10.1060TL
  • Euro Satış 10.0657TL
Reklam
Reklam

Erzincanspor’da 5 Futbolcunun Covid-19 Testleri Pozitif Çıktı

, 0 Yorum

24Erzincanspor’da 5 Futbolcunun Covid-19 Testleri Pozitif Çıktı

Haber: Oktay Kılınç

24Erzincanspor’da 4 futbolcu ile bir önceki maçta testi pozitif çıkan bir futbolcu ile birlikte toplam 5 futbolcunun Covid-19 test sonuçları pozitif çıktı. Sağlık Bakanlığı FİLASYON ekipleri tarafından karantina süreçleri başlatılmış ve tedavi sürecine geçilmiştir.

TFF 2. Lig Beyaz gurupta Çarşamba (Yarın) Erzincan Müstakil Atletizm Pisti Sahasında Manisa spor ile karşılaşacak olan 24Erzincanspor’da 4 futbolcu ve önceki maçta testi pozitif çıkan bir futbolcu ile birlikte 5 Futbolcunun Covid-19 testleri Pozitif çıktı..
Erzincan’da dün korona virüs testi yaptıran 24Erzincanspor’da 4 futbolcu ve önceki maçta testi pozitif çıkan bir futbolcu ile birlikte 5 Futbolcunun Covid-19 testleri Pozitif çıktı 24Erzincaspor da testleri pozitif çıkan futbolcular karantinaya alınarak tedavilerine başlandı.
Kulüpten yapılan açıklamada, “TFF 2. Lig Beyaz gurupta Çarşamba (Yarın) Erzincan Müstakil Atletizm Pisti Sahasında 11. Hafta mücadelesi öncesinde yapılan Covid-19 testleri sonucunda 5 futbolcunun testleri pozitif çıkmıştır.
Teknik heyette hiçbir sıkıntı yok. 24Erzincanspor Manisa spor başı hazırlıklarını tamamladı. Testleri pozitif çıkan futbolcularda her hangi bir Semptoma rastlanılmamıştır. Testleri pozitif çıkan oyuncularımız tesislerde İzolasyona alınarak tedavilerine başlanmıştır.” denildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN