• Dolar Alış 13.4463TL
  • Dolar Satış 13.3926TL
  • Euro Alış 15.2394TL
  • Euro Satış 15.1786TL
Reklam
Reklam

 Karaman 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı

, 0 Yorum

 Karaman 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı

Haber:Oktay Kılınç

Erzincan Milletvekili Karaman mesajında; ” Demokratik bir toplumun en önde gelen unsurlarından biri olarak kabul edilen, halkın doğru ve tarafsız haber alma ve bilgi edinme hakkının en etkin şekilde kullanmasına aracılık eden basın mensupları oldukça önemli bir kamu hizmetini yerine getirmektedir.

 

İletişim ve haberleşme alanlarında yaşanan hızlı gelişim ve dönüşüm ile birlikte başta internet ve sosyal medya olmak üzere bilgiye ve habere erişimin çeşitlendiği ve kolaylaştığı günümüz dünyasında, sorumlu ve tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışan gazetecilerimizin yaptıkları görevin önemi daha da artmaktadır.

 

Bu düşüncelerle, mesleğin gerektirdiği etik ve ahlak kuralları doğrultusunda görevlerini özveriyle yerine getiren başta Erzincan’da görev yapan basın mensuplarımız olmak üzere, tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü içtenlikle kutluyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz. Ebediyete irtihal eden basın mensuplarımıza ise Allah’tan rahmet diliyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN