• Dolar Alış 9.6177TL
  • Dolar Satış 9.5793TL
  • Euro Alış 11.1934TL
  • Euro Satış 11.1487TL
Reklam
Reklam

ERZİNCAN’A 1 MİLYON 634 BİN 983 LİRALIK YATIRIM

, 0 Yorum

ERZİNCAN’A 1 MİLYON 634 BİN 983 LİRALIK YATIRIM

Haber:Adem Toprakoğlu

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hizmete sunulan 40 adet  diş üniti’nin müjdesini verdi.

Erzincan Milletvekili Karaman yaptığı açıklamada:” Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanemize Sağlık Bakanlığımız tarafından 1 Milyon 634 Bin 983 Lira değerinde 40 adet diş üniti gönderilerek hizmete sunulmuştur.

Böylece 53 olan diş ünit sayısı 93 adete yükselmiştir.

Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile Binali Yıldırım Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi arasında imzalanan “birlikte kullanım”protokolü ile Eğitim ve Araştırma Hastanesi statüsü kazanan sağlık merkezimiz; 2021-2022 eğitim öğretim yılında diş hekimliği fakültesi öğrencilerimize ve tüm halkımıza daha kaliteli, verimli ve nitelikli sağlık hizmeti sunacaktır inşallah.

Bu güzel hizmetin gelmesinde desteği olan başta; Son Başbakanımız, Genel Başkan Vekilimiz, Sayın Binali Yıldırım’a; Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya, Sayın Valimiz Mehmet Makas’a,  Sayın Rektörümüz Akın Levent ve İl Başkanımız Sayın Mehmet Cavit Şireci’ye çok teşekkür eder, bu Tıbbi cihazların hayırlı hizmetlere vesile olmasını Rabbim’den dilerim” ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN