• Dolar Alış 13.4463TL
  • Dolar Satış 13.3926TL
  • Euro Alış 15.2394TL
  • Euro Satış 15.1786TL
Reklam
Reklam

Çevremiz: “Miras değil Geleceğe Emanet”

, 0 Yorum

 Çevremiz: “Miras değil Geleceğe Emanet”

Haber:Oktay Kılınç

5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile Çocuk evleri Sitemizde ortaklaşa program düzenlendi. Programa İl Müdürü Muhammer DOĞAN, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Selçuk Aydın,  kurum çalışanları ve çocuklar katılmıştır.

Programın açılış konuşmasını yapan Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Selçuk Aydın” Cumhurbaşkanımızın eşleri Hanımefendi Sn. Emine ERDOĞAN himayelerinde yürütülen “Sıfır Atık” projesi kapsamında bu yıl bu özel günde Çevre gününde değişik etkinlikler düzenlemekteyiz. özellikle genç nesillere bu konu ile ilgili farkındalık oluşturma, çevre koruma ve geliştirme bilincini yayma ve çevresine duyarlı bir toplum inşa etme arzusuyla çalışmaktayız. Bu programda da siz değerli çocuklarımızla bir araya gelmeyi özellikle tercih ettik. Bu konuda bize yardımcı olan İl Müdürümüze de teşekkür ediyorum. Hepinizce malum olduğu üzere çevre; bizlere geçmişten bırakılan miras değil geleceğe taşıyacağımız ve koruyacağımız bir emanettir. Eminim ki sizler çevreye duyarlı olarak yetiştiriliyor ve hepiniz ayrı ayrı birer çevre dostu olacaksınız. Bize bu imkanı sağladığınız için kuruluş müdürümüze ve sizlere teşekkür ederim” dedi.

Programda Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü uzmanlarınca bir sunum yapıldı. Programın sonunda günün hatırası olarak çevre içerikli hediyeler çocuklara dağıtıldı. Program hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN