• Dolar Alış 13.4463TL
  • Dolar Satış 13.3926TL
  • Euro Alış 15.2394TL
  • Euro Satış 15.1786TL
Reklam
Reklam

Başhekim Orhan Çimen, “Hiç kimsenin başkasının hayatında tasarruf hakkı yok!!!”

, 0 Yorum

Başhekim Orhan Çimen, “Hiç kimsenin başkasının hayatında tasarruf hakkı yok!!!”

Haber: Oktay KILINÇ

Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Orhan Çimen sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, vatandaşları Pandemiden dolayı alınan tedbirlere ve kurallara uymalarını bir kez daha isteyerek “Hiç kimsenin başkasının hayatında tasarruf hakkı yok!!!” dedi.

Orhan Çimen şunları ifade etti; “Sıradanlaştırmak,normalleştirmek..Hastalığı,hatta ölümü.Süreç uzadıkça maalesef ki daha da yaygınlaşmakta! O kadar yaygınlaşmakta ki hastalık kapma ve veya bulaştırma ihtimali hiçe sayılmakta, hiçbir şey olmamışcasına insanlar zaruri ihtiyaçları dışında keyfi alışverişlere hücum etmekte. Hastalık taşıdığını bile bile topluma karışmaktan çekinmemekte. Yapmayın beyler, etmeyin hanımefendiler, yazıktır, günahtır, kul hakkıdır. Aylardır hastalıkla mücadele eden başta sağlık görevlileri olmak üzere tüm kamu görevlilerinin hakkı var! Aylardır ekmek teknesi kapalı kalan esnafın hakkı var! Yitip giden canlarımızın hakkı var! Hiç kimsenin başkasının hayatında tasarruf hakkı yok!!!

Unutmayın, tam kapanma kararı zaruriyet sonucu alınmıştır. Karara uyalım, tedbirleri elden bırakmayalım, HAKKA HUKUKA RİAYET EDELİM!!!”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN