• Dolar Alış 7.9677TL
  • Dolar Satış 7.9359TL
  • Euro Alış 9.4811TL
  • Euro Satış 9.4432TL
Reklam
Reklam

Erzincanlı Milli Sporcular Yeni Başarılara Hazır

, 0 Yorum

Erzincanlı Milli Sporcular Yeni Başarılara Hazır

Haber: Oktay Kılınç

Badminton branşında gerek Ulusal gerekse Uluslar arası başarılarla Erzincan’ın ismini Tüm Dünyaya duyuran Erzincanlı Milli sporcular yeni başarılar kazanmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Sporcular Çalışmalarını haftada 6 gün günde 6 saat çalışmalara devam ediyorlar. Erzincan Türk Telekom ve Erzincan İl idaresi Spor Kulübü Lisanlı sporcuların yeni hedefleri 2021 yılında yapılacak Ulusal ve Uluslararası turnuvalarda Ülkemize yeni Madalyalar kazandırmak.

Çalışlarla ilgili bilgi veren Milli takım Antrenörleri Murat  SÖNMEZ ve Uğur ERÇETİN; “Pandemi dönemiyle birlikte çalışmalarımız sosyal mesafeye uygun bir şekilde yaptık, elimizdeki şartları en iyi şekilde kullanmaya çalışarak sporcularımızı formda tutmaya çalıştık. Gençlik Spor İl Müdürlüğümüzün desteği, Erzincan Türk Telekom ve Erzincan İl Özel idaresi Spor kulüplerinin katkılarıyla çalışmalarımızın dozajı her gecen gün artmakta Erzincan dan Olimpiyatlara sporcu hazırlamaktan, Avrupa ve Dünya dereceleri çıkarmaktan gurur duyuyoruz. Yeni hedefimiz bu başarıların üstüne yeni başarılar elde etmek.” dediler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN