• Dolar Alış 7.4613TL
  • Dolar Satış 7.4315TL
  • Euro Alış 9.0530TL
  • Euro Satış 9.0168TL
Reklam
Reklam

Erzincan Valisi Mehmet Makas, Kemaliye İlçesinde Çeşitli Açılış ve Ziyaretlerde Bulundu

, 0 Yorum

Erzincan Valisi Mehmet Makas, Kemaliye İlçesinde Çeşitli Açılış ve Ziyaretlerde Bulundu

Erzincan Valisi Mehmet Makas,  bu yıl 41’incisi düzenlenen Erzincan Kemaliye (Eğin) Uluslararası Kültür ve Doğa Sporları Şenliğine katıldı.

Şenlik kapsamında düzenlenen etkinliklerde ilk olarak “Şehitler Yolu” olarak oluşturulan bölgeye dikilen ağaçlara şehitlerimizin künyelerini asan Erzincan Valisi Mehmet Makas, daha sonra Kemaliye ilçesindeki Mani Yolunu gezdi. Akabinde ise Kemaliye esnafını ziyaret ederek, kendileri ile sohbet etti.

İlçe merkezindeki temaslarında otel, seyir terası, sanayi sitesi ve Uğur Böceği Çarşısının açılışını da gerçekleştiren Vali Mehmet Makas ve protokol daha sonra Ali Demirsoy Doğa Tarihi  Müzesini gezerek, eşi Elif Makas ile birlikte Kemaliye Karanlık Kanyon içerisinde tekne turu yaptı.

İlçe ziyareti kapsamında, insanı yaşatki, Devlet yaşasın gayesiyle Erzincan’a hizmet verileceğini belirten Vali Mehmet Makas, açılışı yapılan tesisler ile Kemaliye’de düzenlenen şenliğin hayırlara vesile olmasını temenni etti.

VALİ MAKAS, KEMALİYE İLÇESİNDE ÇEŞİTLİ AÇILIŞ VE ZİYARETLERDE BULUNDU

VALİ MAKAS, KEMALİYE İLÇESİNDE ÇEŞİTLİ AÇILIŞ VE ZİYARETLERDE BULUNDUErzincan Valisi Mehmet Makas, bu yıl 41'incisi düzenlenen Erzincan Kemaliye (Eğin) Uluslararası Kültür ve Doğa Sporları Şenliğine katıldı.#kemaliye #kemaliyeşenlikleri

Erzincan Cantv24 Televizyonu paylaştı: 6 Temmuz 2020 Pazartesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN