• Dolar Alış 6.8741TL
  • Dolar Satış 6.8466TL
  • Euro Alış 7.7564TL
  • Euro Satış 7.7255TL
Reklam
Reklam

Merkezi Sistem Sınav Öncesi İlçe Toplantıları

Reklam
, 0 Yorum

Merkezi Sistem Sınav Öncesi İlçe Toplantıları

Haber: Oktay KILINÇ

 Erzincan İl Millî Eğitim Müdürü Aziz GÜN, 20 Haziran 2020 tarihinde yapılacak olan Merkezi Sistem Sınavları öncesinde Üzümlü, Otlukbeli, Çayırlı ve Tercan ilçelerini ziyaret etti.

Otlukbeli İlçe Kaymakamı Ramazan POLAT’ı makamında ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürü Aziz GÜN, yapacağı ilçe ziyareti ve Merkezi Sınava ilişkin bilgi paylaşımında bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürü Aziz GÜN, Ziyarette Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Şube Müdürü Cevat BİNGÖL’le birlikte ilçelerde görev yapan İlçe Millî Eğitim Müdürü, Şube Müdürleri, Ortaokul Müdürleri ve Müdür yardımcıları ile birlikte sosyal mesafe kurallarına uyularak toplantılar yaptı. Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünün Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınava Yönelik Çalışma Sorularının öğretmenler tarafından konferans sistemi ile mutlaka öğrencilere çözdürmeleri gerektiğini belirtti.  Yapılacak olan Merkezi Sınavın sorunsuz gerçekleşmesi için her türlü önlemin alınması, sınav merkezlerinin dezenfektanlarının yapılacağını vurgulayarak, sınava girecek olan öğrencilere sınav öncesinde ve sonrasında dağıtılacak olan maskelerin hazır olduğunu sınav günü tüm öğrencilere dağıtılacağını söyledi. Sınav merkezlerini gezerek soruların muhafaza edileceği güvenlik odalarında da incelemeler yapan GÜN, bu gün itibarıyla sınava hazır olduklarını söyledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
error: Bu içeriğin tüm hakları erzincannet.com.tr\'ye aittir.