• Dolar Alış 6.6892TL
  • Dolar Satış 6.6625TL
  • Euro Alış 7.3089TL
  • Euro Satış 7.2798TL
Reklam
Reklam

KUDAKA 119. Yönetim Kurulu Toplantısı Erzurum’da Gerçekleştirildi

Reklam
, 0 Yorum

KUDAKA 119. Yönetim Kurulu Toplantısı Erzurum’da Gerçekleştirildi

Haber: Rabia Okumuş

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) 119’uncu Yönetim Kurulu Toplantısı, Erzincan Valisi Ali Arslantaş’ın başkanlığında, Sağlık Eski Bakanı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ, Erzurum Valisi Sayın Okay Memiş, Bayburt Valisi Sayın Cüneyt Epcim ve diğer yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile Erzurum’da gerçekleştirildi.

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) 119’uncu Yönetim Kurulu Toplantısı, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi. Erzincan Valisi Ali Arslantaş’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Sağlık Eski Bakanı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ, Erzurum Valisi Okay Memiş, Bayburt Valisi Cüneyt Epcim, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Erzincan İl Genel Meclis Başkanı Bekir Yıldız, Bayburt İl Genel Meclis Başkanı Sayın Süleyman Ağın, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik ve KUDAKA Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Demirdöğen katıldı.

Düzenlenen toplantıda KUDAKA Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Demirdöğen’in, KUDAKA çalışmaları ve planlanan faaliyetlere ilişkin yönetim kurulu üyelerine yaptığı bilgilendirme sunumunun ardından gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
error: Bu içeriğin tüm hakları erzincannet.com.tr\'ye aittir.