• Dolar Alış 7.7778TL
  • Dolar Satış 7.7468TL
  • Euro Alış 9.1135TL
  • Euro Satış 9.0771TL
Reklam
Reklam

Kemaliye’de İlk ve Ortaokul Öğrencilerine Okuma Kitabı Dağıtıldı

Reklam
, 0 Yorum

Kemaliye’de İlk ve Ortaokul Öğrencilerine Okuma Kitabı Dağıtıldı

Haber: Adem Toprakoğlu

KENGİP (Kemaliye’de Eğitim Niteliğini Geliştirme ve İzleme Projesi) kapsamında Kemaliye Kaymakamı Murat Atıcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü ile birlikte Kemaliye Topkapı Köyü’nde bulunan Topkapı ilk ve ortaokulunu ziyaret ettiler.

Kemaliye Topkapı Köyünde Hayırsever İşadamı Gönül Talu’nun destekleriyle alınan okuma kitapları ve zekâ oyunları Kaymakam Murat Atıcı tarafından öğrencilere dağıtıldı.

Zekâ oyunları ve okuma kitaplarını dağıtan Kemaliye Kaymakamı Atıcı öğrenciler ile bir süre sohbet etti. Öğrencilere gelecekleri ile ilgili düşüncelerini soran Kaymakam Atıcı,  tüm öğrencilere başarılar temennisinde bulunduktan sonra okuldan ayrıldı.

Miniklerden Kaymakam Demir’e Ziyaret  Erzincan Kemah İlçesi Hacı Kamer Torun anaokulu öğrencileri hem devletin kurumlarını tanımak hem de kaymakamlık mesleği hakkında bilgi edinmek amacıyla öğretmenleri rehberliğinde Kemah Kaymakamı İsmail Demir’i ziyaret ettiler.

Kemah Kaymakamlığını ziyaret eden minik öğrenciler Kaymakam İsmail Demir tarafından kaymakamlıkta misafir edildi.

Erzincan Kemah İlçesi Hacı Kamer Torun anaokulu öğrencilerine mesleği ve kurumu anlatan Kaymakam Demir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, miniklere ileri de ne olmak istediklerini sordu. Minik öğrencilerin verdikleri cevaplar karşısında oldukça mutlu olduğunu söyleyen Kaymakam Demir, “Tüm öğrencilerimizin Vatana Millete hizmet edecek nesiller olacaklarını şimdiden gördüğünü söyledi.

Minik öğrenciler kendi çizdikleri resimleri Kaymakam Demir’e takdim ettikten sonra hatıra fotoğrafı çekildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN