• Dolar Alış 5.9005TL
  • Dolar Satış 5.8770TL
  • Euro Alış 6.5711TL
  • Euro Satış 6.5449TL
Reklam
Reklam

AK Parti Kadın Kolların da devir teslim töreni düzenlendi

Reklam
, 0 Yorum

AK Parti Kadın Kolların da devir teslim töreni düzenlendi

Haber: Naile Yıldırım

2 yıldır Erzincan AK Parti Kadın Kolları Başkanlık görevini yürüten  Gülseren Nalbant’ın yerine  gelen yeni Kadın Kolları Başkanı  Av. Rahşan Külünk  Parti Binasında gerçekleştirilen törenle görevi devraldı. Erzincan AK Parti İl binasında gerçekleştirilen devir teslim törenine AK Parti İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci ve partililer katıldı.

İlk olarak konuşan Erzincan AK Parti İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci;” 2 yıldır tüm Teşkilat ile birlikte çalışmış olan Gülseren Nalbant hanım efendiye İki ay evvelde görevi teslim ettiği Tülay İpek hanım efendiye öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum. Gülseren Hanım elinden geldiğince, gece gündüz demeden teşkilatı ile birlikte AKP Parti davasına hizmet etmiş bir arkadaşımızdır.  Ben bütün yönetimde bulunan arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Bundan sonra görevi devralacak olan,  Rahşan Külünk hanım efendiye de görevinde başarılar diliyorum. Hepinize ayrı ayrı saygılarımı sunuyorum” dedi.

Devir teslim töreninde veda konuşması yapan Gülseren Nalbant ise konuşmasında  ; “Özellikle yönetim kurulu üyelerimin ailelerinden helallik almak istiyorum. Bizlere haklarını helal etsinler ve buradan hepsine selam, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum. Yine bizlere her daim desteklerini sunan son Başbakanımız Binali Yıldırım Bey efendiye ve kıymetli eşi Semiha Hanım efendiye, vekillirimize İl Başkanımız Sayın Mehmet Cavit Şireci Bey’e, Merkez İlçe ve Gençlik Kolları Başkanımıza ve tüm teşkilat üyelerimize tekrar teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum. Bizden sonra bayrağı devralan, davamızı bir adım daha ileriye taşıyacağına inandığım Sayın Rahşan Külünk Hanım”a Hayırlı olsun diyor ve başarının devamını diliyorum. Hepiniz Allah’a emanet olun Rabbim yar ve yardımcımız olsun “ dedi.

Kendisine görevi layık gören  Genel Merkeze teşekkür eden Yeni Kadın Kolları Başkanı Av. Rahşan Külünk ; “AK Parti  davamızın 18 yılı aşkın mücadelesinde birer nefer olarak bu davaya katkı sağlamayı, kendisine görev adletmiş sevgili dava arkadaşlarım. Ak partimiz Bugün bir devir teslim programı vesilesiyle  ile buradayız Ak partimiz Adalet ve Kalkınma sloganı ile çıktığı bu yolda Türkiye’miz son yıllarda bölgesinde bir güç olmayı başarmış dünya sahnesinde söz sahibi bir aktör konumuna gelmiştir. Bu konumu sağlayarak ülkemizi haysiyetli ve şerefli duruşu ile Bugünlerde Taşıyan genel başkanımız liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan beyefendiye ve onun vefalı yol arkadaşı hemşerimiz gururumuz Binali Yıldırım beyefendiye şükranlarımı arz ediyorum bu vesileyle bugüne kadar AK Parti’de hizmet vermiş milletvekillerimize belediye başkanlarımıza il ve ilçe başkanlarımıza kadın ve gençlik kolları başkanlarımıza hasreten bugün görevi teslim eden Gülseren hanımefendiye çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum bu görevi devralarak bayrak yarışında bir adım daha öteye taşımak ailesi ile  çalışmaya başlayacağım” dedi.

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
error: Bu içeriğin tüm hakları erzincannet.com.tr\'ye aittir.