• Dolar Alış 5.8067TL
  • Dolar Satış 5.7835TL
  • Euro Alış 6.4646TL
  • Euro Satış 6.4388TL
Reklam
Reklam

Binali Yıldırım, Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Reklam
, 0 Yorum

Binali Yıldırım, Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Türkiye’nin 27’nci ve son Başbakanı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Eski Başkanı Sayın Binali Yıldırım, Erzincan Valisi Ali Arslantaş ile birlikte Erzincan Valiliği, İl Özel İdaresi tarafından köy yollarında yapılan asfaltlama çalışmalarını yerinde incelediler.

Erzincan Valiliğine bağlı İl Özel İdaresi tarafından Erzincan’ın dört bir yanında köy yollarında sıcak asfalt çalışması devam ediyor. Erzincan’ın Refahiye ilçesinde Gurup Köy yollarında yapılan asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Türkiye’nin 27’nci ve son Başbakanı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Eski Başkanı Sayın Binali Yıldırım, Erzincan Valisi Ali Arslantaş, asfalt ekibinden bilgiler aldılar. Özel İdaresi asfaltlama ekibine kolaylıklar dileyen Türkiye Büyük Millet Meclisi Eski Başkanı Sayın Binali Yıldırım, Erzincan Valisi Ali Arslantaş başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti. Erzincan’da köylerin tamamına yakınında ulaşımdan alt yapıya kadar bir çok ihtiyaçlarının giderildiğini söyleyen Erzincan Valisi Ali Arslantaş, “Tercan bölgesinde geçici olarak kurduğumuz sıcak asfalt plent tesisi ile bölgedeki köylerin yollarını yaptık. Kemah, Kemaliye ve Refahiye hattındaki köylere sıcak asfalt ulaştırabilmek için İliç’e seyyar tesisimizi kurduk. İlk etapta grup köy yolları, nüfus yoğunluğu olan köyler ve alt yapısı, üst yapısı buna müsait olan köy yolları sıcak asfalt ile asfaltlanıyor” bilgisini verdi.

Erzincan Valiliği, İl Özel İdaresi olarak yapılan çalışmaları başarılı bulduğunu ifade eden Türkiye’nin 27’nci ve son Başbakanı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Eski Başkanı Sayın Binali Yıldırım, asfalt ekibi ile de tek tek görüşerek kolaylıklar diledi. (Valilik)

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
error: Bu içeriğin tüm hakları erzincannet.com.tr\'ye aittir.