• Dolar Alış 5.9110TL
  • Dolar Satış 5.8874TL
  • Euro Alış 6.5227TL
  • Euro Satış 6.4967TL
Reklam
Reklam

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı öğrenci ilanı yayınlandı

Reklam
, 0 Yorum

Haber: Naile Yıldırım

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılında Lisans üstü Programlarına öğrenci alınacağını duyurdu. Başvurular  ise online olarak yapılacak.

Duyuruda şu bilgiler yer alıyor;

Online Başvurular 29.07.2019-07.08.2019 tarihleri arasında aktif olacaktır.

 “Lisansüstü Aday Öğrenci Diploma ve Transkript Yükleme Alanı” na Online Başvuru sırasında ilgili programlarda istenilen (ALES, Transkript, Mezuniyet Belgesi) belgelerin sisteme yüklenmesi zorunludur. İstenilen belgelerin eksik yüklenmesi halinde başvuru geçersiz sayılır.

On-line Başvuru Formu Çıktısı başvuru tarihleri bittikten sonra alınamadığı için adayların başvuru tarihleri arasında On-line Başvuru Formu Çıktısını almaları zorunludur.

Aşağıdaki linkte yayınlanan “online başvuru nasıl yapılır ve dikkat edilecek hususlar”ı okumadan online başvurunuzu yapmayınız.

-Beden Eğitimi ve Spor Programına müracaat eden sadece Milli Sporcular http://saglikbilimleri.erzincan.edu.tr/?page_id=125 adresinden Yüksek Lisans Başvuru Formunu doldurarak belirtilen tarihler arasında Enstitüye şahsen veya vekâlet yolu ile evrakları ile birlikte başvuracaktır.(Milli sporcu olmayanlar başvurular yukarıda yazılı olan http://ubs.erzincan.edu.tr/ogrenci/ogr0207/ linkinden yapacaktır.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
error: Bu içeriğin tüm hakları erzincannet.com.tr\'ye aittir.