• Dolar Alış 5.7668TL
  • Dolar Satış 5.7438TL
  • Euro Alış 6.3933TL
  • Euro Satış 6.3678TL
Reklam
Reklam

Yunanistan’dan madalyalar ile döndüler

, 0 Yorum

Haber: Alparslan Kanmaz

 Yunanistan’nın Selanik şehrinde 2-8 Mayıs 2019 tarihlerinde yapılan Hellas İntrnationel 2019 turnusı 32 ülkenin katılımı ile yapıldı.  Turnuvaya Milli takımımızı temsil eden Erzincan’lı sporcular damgasını vurdu.

 16 kişiden oluşan Badminton Türk Milli Takımının almış olduğu 3 derceyi de Erzuncan’lı Milli sporcular aldı. Bu turnuvada 4 sporcu Milli takıma girdi bu 4 sporcuda derce girmis oldular. Çift Bayanlarda Zehra Erdem/İlayda Özelgül turnuvayı 32 çift bayan içinde 1. olurken, Emre Sönmez /Zehra Erdem 3. oldu. Yine çift erkeklerde Emre Sönmez /Mehmet Çapar çifti 3. olarak Ülkemizi gururla temsil ettiler.

Bu turnuvanın Milli takım antrenörlüğünü yapan Murat Sönmez; “16 kisilik Milli takım kadrosunda öncelikle Erzincan’lı Milli sporcularımızın büyük bir başarıya imza atmaları bizi gururlandırdı. Erzincan olarak Avrupa’da nerde olduğumuzu bir kez daha kanıtladık. Yurdışı maçlarına ne kadar cok gidersek başarılarımız o kadar artacak, bu konuda değerli Erzincan’lı yetkililerden ve Badminton Federsyonundan bu konuda bize yardımcı olmalarını istiyoruz” dedi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
error: Bu içeriğin tüm hakları erzincannet.com.tr\'ye aittir.