• Dolar Alış 6.0637TL
  • Dolar Satış 6.0395TL
  • Euro Alış 6.8127TL
  • Euro Satış 6.7855TL

Okul ziyaretleri devam ediyor

Haber: Naile Yıldırım

İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, okul ziyaretleri kapsamında ilimiz Şehit Polis Salih Zengin Ortaokulu’nu  ve TOBB Binali Yıldırım Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu’nu ziyaret etti.

İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, Şehit Polis Salih Zengin Ortaokulu’nu ziyaretinde öğretmenlerle bir araya gelerek devam eden eğitim öğretimle ilgili kısa bir değerlendirme toplantısı yaptı. Gün toplantıdan sonra başarı dileklerinde bulunarak okuldan ayrıldı.

Okul ziyaretleri kapsamında TOBB Binali Yıldırım Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu’nu ziyarette öğrencilere hitap eden Gün, Verimli çalışmanın önemine değinerek, “Çalışmayan için 24 saat yetmez, belli bir plan ve program içinde çalışıp çok güzel neticeler alan biri için 24 saat fevkalade yeter. Mühim olan sizin bunu planlamanız, programlamanız ve hedefi belirlemenizdir. Gayesi ve hedefi olanlar şu an buradalar. İstedikten sonra başaramayacağımız ve varamayacağımız hedef yok” dedi. Öğretmenlerle de bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, kısa bir değerlendirme toplantısı yaparak, başarı dileklerinde bulundu.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
error: Bu içeriğin tüm hakları erzincannet.com.tr\'ye aittir.