• Dolar Alış 6.0637TL
  • Dolar Satış 6.0395TL
  • Euro Alış 6.8127TL
  • Euro Satış 6.7855TL

EBYÜ “Badminton” ekibinden rektöre ziyaret

Haber: Naile Yıldırım

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Badminton Takım Antrenörü Murat Sönmez ve EBYÜ Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Anıl Türkeli Rektörümüz Prof. Dr. Akın Levent’i ziyaret etti

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette takın antrenörü Murat Sönmez ve Dr. Öğr. Üyesi Anıl Türkeli  Rektöre Üniversitenin badminton takımının kazandığı başarılarla ilgili bilgi verdi. Türkiye Üniversite Sporları Federasyonun düzenlediği müsabakalarda  Üniversitelerarası  Badminton Şampiyonu olan takımımızın  23-29 haziran  2019 tarihleri arasında yapılacak olan” Avrupa Üniversitelerarası Badminton Ligi’”ne katılacağını belirten ekip, Rektöre  Üniversitenin bir formasını da hediye etti.

Rektör Prof. Dr. Akın Levent, ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu belirterek, kazanılan başarıların üniversitemizin tanıtımında önemli rolü olduğuna vurgu yaptı. Ayrıca bu tür üniversitelerarası spor müsabakalarında takımlarımızın başarılı sonuçlar almasında emeği geçen tüm sporcuları, antrenörleri ve hocaları kutladığını dile getirdi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
error: Bu içeriğin tüm hakları erzincannet.com.tr\'ye aittir.