• Dolar Alış 5.7100TL
  • Dolar Satış 5.6872TL
  • Euro Alış 6.4124TL
  • Euro Satış 6.3868TL
Reklam
Reklam

Hadi Erzincan Milli Takımı desteklemeye

Reklam
, 0 Yorum

Haber: Alparslan Kanmaz

Erzincan A Milli Futsal takımına ev sahipliği yapıyor. A Milli Futsal takımı ile Tacikistan FUTSAL Milli Takımı Erzincan Merkez spor salonunda 9 Ocak Çarşamba ve 10 Ocak Perşembe günü saat 16.30’da karşılaşacak.

FUTSAL Milli Takımının Tacikistan ile oynayacağı özel maç ile ilgili olarak açıklama yapan Erzincan Gençlik ve Spor il Müdürü Volkan Burak Mumcu, Erzincan’ı yapılacak bu karşılaşmaya davet etti. Mumcu; “Türkiye Futbol Federasyonu FUTSAL Milli maçı 9 Ocak Çarşamba ve 10 Ocak Perşembe günü Merkez spor salonunda akşam saatlerinde 16.30’da oynanacak. FUTSAL Milli Takımını Erzincan’da ağırlamaktan onur ve guru duyduklarını belirten Mumcu, Tacikistan Milli Takımını şuan ilimizde misafir ediyoruz, akşam saatlerinde ilk antrenmanlarını yapacaklar, Çarşamba ve Perşembe günüde saat 16.30’da maçlarını oynayacaklar.

Erzincan’da böyle büyük bir milli maça ev sahipliği yapmanın hazzını ve mutluluğunu yaşıyoruz.  Spor kulüplerimizi, amatör spor kulüplerimizi bu maçı izlemeye ve A Milli Takımımıza destek olmaları adına davet ediyorum. Umarım halkımızda bu maça yoğun ilgi gösterir. Erzincan’da uzun süredir milli düzeyde, milli maç düzeyince herhangi bir Branşta maç yapılmamıştı. Bunu ilk olarak inşallah 2019 yılında açmış olacağız. Farklı Branşlarda da müsabakalar yapılacak. Yapımı devam eden yeni stadyumumuzun tamamlanması ile birlikte Milli Futbol takımımızı da Erzincan ilimiz de misafir edeceğiz. Salon sporları ve diğer Branşlarda da inşallah milli oyuncuları ilimizde ağırlayacağız. 9 Ocak Çarşamba ve 10 Ocak Perşembe günü Merkez spor salonunda akşam saatlerinde 16.30’da oynanacak olan Türkiye Tacikistan FUTSAL Milli maçına tüm halkımızı hem maçı izlemeye, hem de Milli takımımıza destek olmaya davet ediyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
error: Bu içeriğin tüm hakları erzincannet.com.tr\'ye aittir.